Ndëron jetë Nexhbedin Salija, veterani i arsimit nga Reçica e Vogël

Advertisment
HTML Image as link

TELEGRAM NGUSHËLLIMI

Të nderuar miq, arsimtarë, nxënës dhe bashkëpuntorë profesional. Ju informojmë se mbrëmë u nda nga jeta veterani i arsimit i shkollës sonë Nexhbedin Salija

Reklame

Va*rrimi i të ndjerit do të bëhet sot pas namazit të drekës tek va*rrezat e Reçicës së Vogël.

Ne drejtuesit e shkollës sonë ju shprehim ngushëllimet tona familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij.

Mirënjohje për kontributin e dhënë në edukimin e gjeneratëve në shkollën tonë.
U prehtë në paqe!
Nga Drejtoria