Ndëron jetë Nezir Çajani nga Shkupi

Advertisment

Status nga Naim Çajani:

Inna Lillahi wa inna ilayhi raji’un  , Te Allahu jemi dhe tek ai do te kthehemi

Reklame

Para pak çastesh nderroi jete NEZIR ÇAJANI, djali i vellaut tim Feim Çajani, Perkunder gjitha perpjekjeve dhe ndihmes se juaj bamires, Caktimi i Zotit eshte mbi te gjitha

Per varrimin meqenese sic e dini Neziri ndroj jete ne spital ne Turqi, do te ju informojme ne menyre plotesuese.

Allahu ju shperblefte per gjithcka qe keni bere per te ndihmuar Per sherimin e Nezirit