Ndërron jetë njëri prej sùlmùesve të Ziadin Selës në ngjarjen e 27 prillit

Advertisment

Stojan Pavleski, personi i cili më 27 prill 2017 kishte sùlmùar fizikisht Ziadin Selën në Kuvend, mbrëmë ka ndëruar jetë, njofton Zhurnal.

Siç bëjnë të ditur familjarët e Pavleskit, i ndjeri nuk ishte trajtuar mirë në spital nga mjekët, pasi vitin e kaluar ishte rráhur rëndë në afërsi të tregut të gjelbërt,
dhe që atëherë, gjendja e tij shëndetësore nuk ka qenë e mirë.

Reklame

Ai për disa muaj është mbajtur për mjekim në traumatologji.