Ndërron jetë zjarrfikësi Nuredin Mustafa

Advertisment
HTML Image as link

Zjarrfikësi i njohur nga Shkupi Nuredin Mustafa, ka humbur jetën mëngjesin e sotëm si pasojë e infektimit me KOVID-19.

Ai ka qenë pjesë e Njësisë për mbrojtje kundër zjarrit në Qytetin e Shkupit.

Reklame

Vlen të theksohet se Mustafa ka marrë pjesë në shumë aksione për të shpëtuar jetë nga zjarri dhe ka qenë i njohur në mesin e qytetarëve. /SHENJA/