Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?! (FOTO)

42
#

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, ka zbuluar se e cilës kombëtare është tifoze.

Rita Ora ka postuar në rrjetet shoqërore foton e vitit 1999, që tregon një ushtar britanik që luan futboll me fëmijët e Prishtinës gjatë kohës së lu.ftës. Rita Orës nuk i ka munguar kurrë kren.aria për rrën.jët e saj shqiptare, dhe nuk ka vonuar ta tregojë hapur as këtë herë.