Ndodh mrekullia! 61-vjeçarja bëhet nënë për herë të parë! (FOTO)

Nje nga gjerat me te bukura qe mund ti ndodhi nje femre eshte te behen nene dhe kjo eshte ndjesia me e bukur ne bote kur behesh nene.Cdo gje fillon dhe ndryshon dhe jeta merr nje kuptim tjeter.

Ne moshen 61 vjecare Ana Maria eshte bere nene per here te pare pasi gati per 5 vjet ajo ka nisur trajtimin per tu bere nene dhe te kete nje femi. Por pas 5 vitesh tashme ajo eshte nene dhe eshte shume e lumtur.

Ajo e kishte enderruar gjithe jeten kete gje dhe mezi e kishte prit kete cast kaq te bukur ne jeten e saj.

Ajo lindi nje djal dhe emrin ja vuri Ian 3.4Kg.

Ka shume femra ne moshen time qe duan te behen nena por ja qe asnjeher nuk eshte vone. Une e kisha enderr te kisha nje femi megjithese shume vone por ja qe jeta te vjen ne nje lloje menyre qe ti nuk je e pergatitur per nje femi. Tani cdo dite e kaloj me djalin tim dhe cdo dite e shijoje ne maksimum me te ai me jep fuqi me jep energji per jeten.