Ndodh në Maqedoni, vjehrri plak pèrdh unon nusen 19 vjeçare

Nëntëmbëdhjetë vjeçarja nga një fshat i Radovishit ka denoncuar se nga data 26.02 deri më datën 02.03.2020 e ka pë rdhunuar vjehrri i saj (njerku i bashkëshortit) T.B (67) në shtëpinë, ka bërë të ditur MPB.

Rasti është denoncuar dje në orën 15.00, në repartin për punë të brendshme në Prilep, pas cka, T.B është privuar nga liria dhe mbajtur në polici për procedurë të mëtutjeshme.

Reklame

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.