Ne fushatë me sandale! Kandidati për deputet i Alternativës

Advertisment

Kandidati për deputet nga rradhët e Alternativës në koalicion me ASH-në në zonën numër gjashtë Hisni Ismaili ka respektuar distancën fizike , ka patur maskë gjatë këtij tubimi por nuk ka respektuar kodin e veshjes.

Me këtë rast përmes një fotografie kandidati i Alternativës Ismaili aktualisht Ministër i Kulturës shihet gjatë një tubimi me sandale krahas përshëndetjes së tij në formë naziste.

Reklame

Kjo ka bërë që kjo të bëhet virale edhe në rrjetet sociale se si një kandidat për të zënë një karrike të mundshme në Parlament, nuk respekton kodin e veshjes dhe sidomos kur ai është në një eveniment elektoral./TetovaSot