Në Strugë takohet grupi parlamentar i ASH-Alternativës

Grupi parlamentar i koalicionit Tash është Koha sot u takuan në Strugë.

ASH dhe AAA mblidhen së bashku për një takim pune për ardhjen e mandatarëve të ri në parlamentin e Maqedonisë së Veriut.

Reklame

Ziadin Sela publikoi këtë takim pune nga Strugra ku shihet grupi parlamentar i koalicionit Tash është Koha.

 

Takim pune në Strugë me grupin parlamentar të koalicionit ASH & AAATASH ËSHTË KOHA!

Gepostet von Ziadin Sela am Samstag, 25. Juli 2020