Nëna shqiptare em ocionon Bekim Jasharin e Marin Memën, ja çfarë ju tha (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Këtë të diele mysafirë në episodin e parë të emisionit Kojshia Show që shfaqet çdo të diel nga ora 22:00 në RTK ishin të ftuar Bekim Jashari dhe Marin Mema, shkruan InfoKosova.

Në minuten e 50 hyri në sken një Nënë shqiptare që i em ocionoi shume dy të ftuarit./InfoKosova

Reklame Reklamë:
Qries

Ndiqeni minuten e 50 te emisionit: