Nëna shqiptare k onfirmon: Vajza ime e prekur nga koronavirusi (FOTO)

Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 6 të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

Midis të prekurve bëhet me dije se është edhe një shqiptare dhe njoftimin e ka dhënë nëpërmjet një statusi në “Facebook” mamaja e saj, raporton Top-Channel.

Reklame

Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali.

Postimi i nënës: