Nesër publikohen pesë episodet e fundit të serialit ‘La Casa de papel’

Për gjithë fansat e flaktë të filmit, ky do të jetë fundi i një eksperiencë të jashtëzakonshme, transmeton lajmi.net.

‘La Casa de papel’, është seriali më i ndjekur i të gjitha kohërave në Netflix.

Reklame

Pesë episodet e para të sezonit të 5-të u publikuan me 3 shtator të këtij viti, dhe më 3 dhjetor do të publikohen 5 episodet e fundit.

Në sezonin e 5 në pjesën e dytë aktorët më shumë kanë luajtur me emocione dhe më me pak aksion.