Ngjarje tragjike në Gostivar, buri mbyt me sëpatë gruan e tij

Advertisment
HTML Image as link

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Banjishnicë të Gostivarit, ku burri me sëpatë ka go ditur për vd ekje gruan e tij.

Rastin në polici e ka denoncuar djali i vi ktimës.

Reklame Reklamë:
Qries

“Në orën 06:43 V.I. i lindur në vitin 1987 ka denoncuar se babai i tij B.I. i moshës 65 vjeçe me sëpatë në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1960, pas çka është dhënë në arrati.

Organet kompetente menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin, Policia është vënë në kërkim të autorit.