Një person i rra hë tre meshkuj dhe i bën për spital

Advertisment

Në orët e para të ditës së djeshme, ka ndodhur një rrahje në rrugën “Ferid Curri” në Prishtinë.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, një person ka rra hur tre meshkuj kosovar pas një mosmarrëveshje.

Reklame

Tre të rrahurit kanë pasur lëndime trupore dhe kanë kërkuar tretman mjekësor.

I dyshuari është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.