Një restorant në Kaliforni ofron hamburger falas për një vit – por ka një kusht

Advertisment
HTML Image as link

Zinxhiri i restoranteve me qendër në Kaliforni ofron hamburgerë falas për një vit, por me një kusht.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, një ofertë e tillë vlen për të gjithë ata që bëjnë tatuazhe të përhershme, duke mbajtur emrin e restorantit të tyre në trup.

Reklame

Farmer Boys është bashkuar me West Hollywood Tattoo Salon, The Honourage Society dhe Las Vegas ’Rockin’ Ink Tattoo për të promovuar festimin e 40 vjetorit të zinxhirit të hamburgerit.

Dhe ata që duan të marrin pjesë duhet të plotësojnë formularin në internet deri më 21 maj për të caktuar një takim, shkruan CNN.

Kushti është gjithashtu që ata duhet të jenë më të vjetër se 18 vjet.

Kompania ka njoftuar në rrjetet sociale se, për shkak të vëllimit të kërkesave, jo të gjithë që dërgojnë një pyetje do të ftohen në takim.

Zinxhiri i restoranteve gjithashtu ofron tatuazhe falas të përkohshme së bashku me të gjitha blerjet në dyqane.

Dhe nëse ndani një tatuazh të përkohshëm në mediat sociale, do të regjistroheni për të fituar një hamburger falas, sipas postimit në rrjetet sociale të restorantit. /Telegrafi