Një super ide për iftarin e 25-të, ja receta (VIDEO)

Sonte iftari i 25 i muajt te shenjte te Ramazanit ne ju sjellim nje recete dhe ide cka te pergaditeni dicka te lehte dhe te shishme

Receta: 3 kungulleshka I skuqim ne vaj ,Qofte ,1 vez ,1 kep ,3 lug gjelles prezlla (buke e grimcuar) ,500 gram mish i bluar ,Erza

Reklame

1 lug gjelles sos domatesh ,Gjys gote te ujit uje ,E nxehim furren 220 grad 30 minuta