Një zonjë e rëndë si Miranda Hashani

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia Miranda Hashani njihet për vokalin, me të cilin ka arritur të korr mjaftë suksese në karrierë.

Edhe pse disa kohë nuk ishte shumë aktive në skenën muzikore, ajo tashmë u rikthye duke sjellur hit të ri “ Mos ik”, shkruan Kosovarja.

Miranda përveq zërit unik që posedon që e admirojnë të gjithë ajo është e përkushtuar edhe ndaj familjes së saj, bashkëshortit dhe dy djemve.

Me kalimin e viteve të gjithë pësojnë ndryshime duke ndërruar edhe mënyren e paraqitjes tek publiku.

Miranda në imazhet e shpërndara së fundmi lëri të kuptoj se për të vitet nuk po ecin, e po ndihet në top formë më shumë se kurrë më parë.

Miranda po duket si zonjë e rëndë,apo jo?/Kosovarja/