Njihuni me vëllain e Adrian Gaxhës, qenka k opje e tij (FOTO)

Arian Gaxha, këngëtari nga Maqedonia e Veriut ishte një ndër emrat më të dashur të skenës muzikore, kurse tash ka kohë që ai nuk po është aktiv në muzikë.

Vula e Adrianit është “Më mungon”, një ndër këngët më të famshme dhe të pëlqyera nga publiku shqiptar, e cila i ka mbijetuar kohës dhe dëgjohet edhe sot, shkruan “Kosovarja”.

Ai së fundi ka publikuar në Instagram një fotografi me vëllain e tij të madh Dritonin, për t’i uruar ditëlindjen.

“Urime ditëlindjen, vëllai im i madh” ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.

Ngjajnë shumë, apo jo? /Kosovarja