Noizy bën veprimin e paparë kur sigurimi tenton t’i prekë fansin e tij (VIDEO)

Noizy është padyshim një ndër reperët më të njohur në Shqipëri dhe më aktive me koncerte e hite të njëpasnjëshme.

Duhet theksuar se reperi ka fansa shumë të zjarrtë e këtë e vërteton dhe video që po qarkullon në rrjet.

Reklame

Në një nga koncertet e fundit të reperit ka ndodhur një incident. Një fans është ngjitur në skenë teksa Noizy po këndonte dhe ka dashur të bëjë foto.

Sigurimi ka ndërhyrë menjëherë duke e larguar me forcë fansin nga skena. Ndërsa Noizy i ka shkuar nga pas për të bërë foton, gjest që fansat e kanë duartrokitur.

Megjithatë sigurimi nuk e ka lejuar as Noizyn ndërsa fansin e ka nxjerrë jashtë.