Nora e ka ftuar sot këtë mashkull në shtëpinë e saj (FOTO)

Advertisment

Nora Istrefi është këngëtarja e dashur kosovare e cila kohët e fundit është bërë personazh mjaft i komentuar.

Kjo jo bash pa arsye. Që nga ndarja me Robertin fansat janë të etur të dinë më shumë për jetën e këngëtares.

Reklame

Është thënë se Nora është në lidhje me një avokat por deri tani nuk kemi pasur asnjë konfirmim.

Nora thjesht po vazhdon karrierën dhe jetën me vajzën Renenë.

E sot këngëtarja ka të ftuar në shtëpinë e tij dizenjatorin e njohur kosovar Valdrin Sahitin, ku në një foto e ka publikuar edhe atë./Kosovarja