Nora Istrefi duket mahnitëse në ngjyrën rozë, vë në pah linjat atraktive trupore

45

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila ka arritur sukses me projektet e saj muzikore por në media emri i saj është lakuar edhe për jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Nora, njihet edhe si një femër e cila kujdeset shumë për pamjen e saj të jashme, njësoj ka vepruar edhe së fundmi dhe këtë e dëshmon me fotot e publikuara në Instagram.

Ajo shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër i cili i zbulon këmbët.

Pranë postimit këngëtarja ka marrë komente pozitive nga fansat e saj./Lajmi.net/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on