Nora Istrefi elegante dhe tërheqëse në fotografitë e fundit

Nora Istrefi njihet për elegancën dhe stilin e veçantë në çdo paraqitje publike.

Këngëtarja, së fundi ka postuar disa imazhe, në të cilat u shfaq e veshur me një palë pantallona të zi dhe xhaketë, nën të cilën nuk mbante fare reçipeta.

Reklame

Nora dukej tërheqëse në këtë kostum, teksa edhe grimin e kishte bërë më të rëndë se zakonisht.

Për ndryshe, “Anna” titullohet projekti i fundit nga Nora, të cilin e solli në bashkëpunim me reperin Gjiko.

 

View this post on Instagram

 

@sellmakasumoviq @kacilleshi

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on