“N’shpi te…” Nevzat Bejta/ Rrëfime nga jeta e tij, politika, lufta dhe paqja (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Në rrëfimin për emisionin “N’shpi te…” në News-TV, Nevzat Bejta, nënkryetar i BDI-së, ka folur për fëmijërinë e tij, rininë, luftën dhe paqen.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në videon si më poshtë:

Reklame