Nuk do e njihni , ja si dukej Genta Ismajli para operacioneve pl astike (FOTO)

Trendi i operacioneve plastike i ka pu.shtuar gati të gjitha këngëtaret dhe një prej tyre është Genta Ismajli.

Genta, këngëtarja plot energji e cila u dallua nga të tjerat që në paraqitjen e parë, tani si duket është vështirë ta dallosh nga të tjerat sa i përket pamjes. Ajo u largua për pak kohë nga skena, duke u zhvendosur në Amerikë, ku erdhi me një pamje shumë ndryshe që habiti edhe fansat e saj.

Genta tashmë përflitet shumë për jetën private, ajo është në një lidhje me një biznesmen turk dhe po shijojnë dashurinë e tyre krah njëri-tjetrit. Ja si dukej Genta Ismajli para operacioneve dhe si duket tani: