Nuk do ta besoni sa ka shtuar peshë Afrona (FOTO)

Modelja e njohur Afrona Dika është mjaftë e përfolur në mediat rozë.

Është kryesisht jeta private për të cilën publiku interesohet e që bukuroshja nuk heziton të ndaj me ta detaje, shkruan “Kosovarja”.

Pas martesës me këngëtarin e njohur Blero, ajo vazhdimisht po merr vëmendje e postimet e shumta në rrjetet sociale.

Në shumicën e rasteve shfaqet pozitive, e buzëqeshur. Afrona nuk heziton të pozoj dhe pa grim duke shfaqur bukurinë e saj natyrale.

Me fotografinë e fundit Afrona ka befasuar me pamjen. Ajo duket se ka shtuar mjaftë shumë peshë, duke e bërë të duket më ndryshe./Kosovarja/