Nuk duhet të ju ikë kjo ‘perlë’ e Salah ndaj Chelseas (VIDEO)

73

Liverpool ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Chelseas.

Liverpool dhe Chelsea janë duke u përballur në javën e 34-të në Premierligë.

Të kuqtë kanë shënuar dy gola të shpejtë, ku ato i realizuan Sadio Mane dhe Mohamed Salah, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund t’i shikoni golat e shënuar në minutën e 51’ dhe 53’.

 

VIDEO:  https://youtu.be/ccasu7DCSNE