Nuk e keni parë asnjëher më joshëse se kaq Teuta Selimin (FOTO)

Advertisment
HTML Image as link

Prej vitesh ajo njihet për muzikën e saj dhe hitet e shumta.

Dhe Teuta Selimi mbetet një prej këngëtareve të pëlqyera që është akoma shumë mjaft aktive.

Reklame Reklamë:
Qries

Por, ajo që bije në sy dhe tërheqë vëmendjen është edhe pamja fizike e këngëtares së njohur shqiptare.

Edhe në një fotografi që ka publikuar së fundi, Teuta e dëshmoi që vazhdon të jetë në top-formë.

E veshur me pantallona të zi dhe bluzë të kuqe të kombinuar me taka të larta dhe aksesor, Teuta dukej më joshëse se kurrë më parë.

Ndryshe, projekti i saj i fundit është kënga “Ja fala”,./Indeksonline/