Nuk e paskemi vënë re! Marina Vjollca hùmb 10 kg, por ‘sékretin’ nuk e tregoi (FOTO)

Advertisment

Marina Vjollca është një ndër vajzat më bukuroshe të ekranit, gjithmonë e kuruar dhe e veshur siç duhet.

Jo rrallëherë ajo merr vëmendjen e personazheve të huaj, siç ishte së fundmi rasti i Dj Snake. marina_vjollca

Reklame

Jo vetëm tiparet tërhéqëse, por edhe fiziku i Marinës mérr jo pak komplimente dhe duhet ta pranojmë se gjatë gjithë këtyre viteve në ekran, ajo ka qenë gjithmonë në formë.

Mirëpo, e kishit vënë re që Marina është dobësuar plot 10 kilogramë?

Këtë na e ka treguar vetë moderatorja në një postim në InstaStory, ku ka ndàrë një foto të disa muajve më parë.marina_vjollca

“Kur isha 10 kilogramë më e shëndoshë”, shkruan Marina në foton ku duket sërish tepër elegante me 10 kilogramë plus.

Në fakt, ne po vràsim mendjen si ia del moderatorja të jetë në formë në çfarëdolloj peshe dhe si ia arriti të hùmbasë kaq shpejt 10 kilogramë!

Duam “sékretin”!