Nuk ia liroj rrugën, Kallashi del nga vetura dhe g rushton qytetarin (VIDEO)

Valltarja e njohur kosovare Kallashi, njihet për format e saj bombastike.

Ajo posedon një trup të tonifikuar, të cilin shumë vajza të reja ia ka lakminë, shkruan infokosova.

Ajo njihet edhe për zemrën e saj të bardhë që te paktë persona mundesh me gjet sot, por “ndryshe” është nëse vetëm ia prish qefin.

Në një intervistë, Kallashi ka treguar një nga të fshehtat e saj.

Ajo tregon një ngjarje në rrugë, se si e ka ofenduar një qytetar, vetëm pse nuk ia ka liruar rrugën.

Më tej thotë, se ka dal nga vetura dhe më pas janë përla edhe me grushte. Ec e guxo kapu me Kallashin./infokosova