Nuk ndalet bukuroshja nga Kumanova, impresionin me paraqitjen e saj të radhës (FOTO)

Shqiptarja bukuroshe nga Kumanova po vazhdon të impresionoj me paraqitjet e saj.

Modelja Arbenita Ismajli e cila u bë e famshme pas lidhjes me reperin Fero jeton dhe zhvillon veprimtarinë e saj në Amerikë.

Ajo vazhdimisht komentohet për imazhet e shumta dhe aktivitetin në rrjetet sociale, ku shpesh di të jetë joshëse dhe atraktive.

Pozat e saj tregojnë profesionalizmin që e ka fituar falë punës së saj si modele.

Së fundi ajo vjen tejet këndshëm e veshur me të bardha. Ndërkohë që këto imazhe ajo i ka përshkruar me një figurë lepuri.

Tamam si lepurushe e ëmbël duke edhe në fotografi.