Nuk qenkan vetëm, Ermali dhe Ariana bashkë me çiftin e njohur në pushime (FOTO)

Përmes rrjeteve sociale, Ermali dhe Ariana bënë të ditur se kanë nisur pushimet në ishujt përallor të Maldiveve ditën e djeshme.

Por, në këtë udhëtim, çifti i njohur duket të mos jenë të shoqëruar vetëm nga Arti dhe Ana.

Prive.al mëson se në destinacionin e njejtë, në kohë të njejtë është edhe çifti Ledri Vula – Sara Hoxha.

Kjo vërehet edhe nga postimet e bëra nga dyshja në rrjete sociale, me të mbërritur në Maldive ditën e djeshme.

Duket se Ledri dhe Ermali si miq të mirë e kanë parë të udhës të marrin pushimet në të njejtën kohë, mbase edhe për shkak të raportit të mirë që kanë mes vete personat e zemrës, Ariana dhe Sara. /Prive.al