Nusja e Goldit na prezanton me veturën e saj super luksoze (FOTO)

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG.

Reklame

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.Në disa nga fotot e saj, ajo na ka prezantuar me veturën e saj./ORAinfo/