Nusja e Milotit është më e mira, ja pamjet nga kanagjeqi (FOTO)

Advertisment

Belkiz Kera është nusja e futbollistit tonë të njohur Milot Rashica, shkruan “InfoKosova”.
Belkiz është një grua e bukur dhe me një stil të veçantë. Ajo është mjaftë moderne, por asnjëherë nuk e le anash as anën tradicionale, sidomos kur ka paraqitje nëpër ahengje të ndryshme familjare.

E një aheng duket se sonte e ka bërë Belkizin që të vishet e të rregullohet me frizurë tamam si një nuse tradicionale. Pamjet në vazhdim na e sjellin nusen e Milotit shumë të bukur./InfoKosova/

Reklame