“Nxehet” Menduh Thaçi, heq setrën! (VIDEO)

Advertisment

Menduh Thaci sonte ishte i ftuar ne emisionin ‘Click Plus’ ku kishte folur per zgjedhjet e prillit si dhe shume tema tjera te ‘nxheta’

Ai ne nje moment ku jepte kritika te ashpera per konkurentet e tij politik si Ahmetit, Seles , Afrim Gashit dhe Kasamit u nxeh dhe heq setren duke vazhduar keshtu pa nderprere fjalimin e tij.

Reklame

VIDEO: