Osmani: Shumica parlamentare është e garantuar, kemi 61 deputetë (VIDEO)

Osmani: Shumica parlamentare është e garantuar, kemi 61 deputetë

Ministri i Jashtëm dhe zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në Click Plus në TV21, u shpreh i bindur se shumica në Kuvend është e garantuar. Tha se kanë 61 deputetë.