Osmani tregon si mund të ktheheni në vendlindjen (VIDEO)

Advertisment

Zv/kryeministri Bujar Osmani sonte në emisionin Click Plus në Tv21 tregoi se si qytetarët e Maqedonisë së Veriut që janë jashtë mund të kthehen në vendlindje.

E vetmja mundësi është që të gjejnë bileta për në Sofje e më pas shteti do ti merr në kufi dhe më pas do të futen në karantinë./TS/

Reklame