Paçe e shishme dhe e shpejtë për iftar (VIDEO)

Advertisment

Sonte iftari i 3të i muajt të bekuar të Ramazanit , ne si çdo ditë edhe sot ju tregojmë një recetë të shpejtë për iftar.

Sonte mund të përgaditni shpejtë një Paçe.

Reklame

perberesit

5 luge miell ,1 veze ,1 gote jogurt ,hudher pluhur ,biber i zi ,krip ,500ml uje