Pacolli ateron në Tiranë me aeroplanin e tij privat (VIDEO)

Këtë qeveri nuk dihet nëse do të ketë mundësi ta votoi Behgjet Pacolli.

Kthimi i tij në Kosovës u bë një histori interesante.

Ai nga Lugano u nis për në vendlindje, por aterroi në Rinas të Tiranës.

E nuk dihet ende nëse dhe kur do të niset drejt Prishtinë, pasi autoritet po thonë se do ta fusin në karantinë