Pak ditë para ndeshjes kundër Maqedonisë, Aro Muric bën gafën e vitit (video)

Portieri i Kosovës, Aro Muric e ka nisur keq aventurën te Girona në Spanjë.

Girona humbi këtë takim 0-1 në shtëpi nga Fuenlabrada dhe fajtori kryesor është portieri i Kombëtares së Kosovës.

Reklame

Të gjithë e kanë drejtuar gishtin kah ai, pasi bën një gabim të pafalshme dhe ia dhuron golin kundërshtarit, që në fund i kushton me tri pikë ekipit të tij.