Pak ditë pas martesës me Goldin, Emira jep lajmin e madh

Ermira tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG.

Reklame

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram, pak ditë pas martesës ajo i ka shtuar emrit të saj edhe mbiemrin e burrit, pra Agushi./ORAinfo/