Parashikimi i motit për sot, e enjte 20 gusht

Advertisment

Moti sot do të jetë me diell dhe vr anësira lokale. Do të fryjë një erë e fortë veriperëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri më 21 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 25 deri më 33 gradë celsius.

Reklame

UV indeksi do të jetë 7