Parashikimi i motit për sot, e hënë 14 shtator

Advertisment
HTML Image as link

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vr anësira mesatare. Në jugperëndim do të ketë kushte për paraqitje të përkohshme të shiut.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri në 19 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 26 deri në 33 gradë Celsius.

Reklame Reklamë:
Qries

Edhe në Tetovë dhe rrethinë moti do të jetë me diell me vr anësira mesatare dhe erë të dobët nga drejtimi verilindor.

Temperatura minimale do të ulet deri në 15, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 31 gradë.