Parashikimi i motit për sot, e martë 21 korrik

Moti në mbarë vendin do të jetë me diell, me vr anësira të vogla lokale dhe me erë të dobët deri në mesatare, kryesisht veriore. UV indeksi do të jetë 9.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri në 20 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 24 deri në 35 gradë.

Reklame

Edhe në Tetovë dhe rrethinë moti do të jetë me diell me vr anësira të vogla lokale. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 15 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 32 gradë Celsius.