Parashikimi i motit për sot, e mërkurë 09 shtator

Advertisment

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare veriore.
Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 9 deri në 19, ndërsa ato ditore nga 27 deri në 34 gradë.

Edhe në Tetovë dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore.

Reklame

Temperatura e mëngjesit do të bie deri në 17 gradë, ndërsa e ditës do të arrijë deri 31 gradë Celsius.