Parashikimi i motit për sot, e premte 06 nëntor

Advertisment

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell me vr anësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -1 deri 8 ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri 20 gradë Celsius.

Reklame

Edhe në Tetovë dhe rrethinë do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë minimale 5 gradë ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri 17gradë Celsius.