Partnerja e Ledri Vulës i futet muzikës, pozon nga studio duke kënduar

Blogerja Sara Hoxha e cila së pari u shndërrua në një personazh shumë të dashur për publikun kur e zyrtarizoi lidhjen me reperin, Ledri Vula, si dhe me lindjen e vajzës Pom Blu.

Duke qenë mjaft aktive në rrjetet sociale e bukura tregon shumë për jetën personale si dhe profesionale.

Duke mos na shkruar kurr në mendje Sara bëri ‘bum’ me postimin e fundit.

Sara ka pozuar nga studio muzikore ku shihet me kufje në vesh dhe duke kënduar para mikrofonit.

“Duke ndryshuar karrierën e saj, kini vëmendje!”, ishte mbishkrimi në fotografinë në InstaStory.