Pas 20 vitesh, Alban Dudushi largohet nga ‘Top Channel’. Ja televizioni ku do ta shohim

Moderatori i njohur Alban Dudushi, i cili ka rreth 20 vite karrierë në “Top Channel”, është larguar nga ky televizion.

Githçka nisi nga një video e publikuar nga e shoqja, Bieta Sulo në Instagram, e cila paralajmëroi largimin e tij. Së fundmi, “Revista Who” ka bërë me dije se Albani do të largohet drejt “Vizion Plus”, ku nuk dihet ende se ç’format do të drejtojë

Reklame

Burime për këtë media kanë konfirmuar se moderatori është parë prej ditësh të frekuentojë ambientet e këtij televizioni dhe zonën rreth tij, nën shoqërinë e drejtuesve.