Pas fotove të fundit të Seldit, Mimoza nuk përmbahet

5201
#

Imazhet që Seldi publikoi para pak çastesh, ku shihet një dorë femre dhe njoftimi për pjesëmarrjen e tij në “Dance ëith me”, e aktivizoi edhe Mimozën.

Këngëtarja, njoftoi se do të jetë në Firenze të Italisë këtë të shtunë, përderisa që të dy po japin dëshmi me radhë, për distancimin e plotë të tyre.

Largimi i imazheve të përbashkëta e kontaktet mes tyre, bëjnë me dije për një lidhje të përfunduar mes dyshes, që u admiruan jashtëmase nga publiku.

/Kosovarja/