Rovena Stefa pranon lidhjen, jam e gatshme të bëhem nënë (VIDEO)

Advertisment

Këngëtarja Rovena Stefa ishte sonte e ftuar në Prive në intervistën e parë të saj për mediat në Kosovë pas intervenimit në hundë.

Ajo foli për këtë pjesë, humbjet marramendëse financiare nga pandemia dhe jetën personale në rrëfimin për Vlorijan Halilin.

Reklame

Këngëtarja pranoi se është në një lidhje.

Detajet e plota më poshtë./prive.al