Pas ndryshimit, Andrra e Sinanit duket tjetër grua (FOTO)

Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra janë ndër çiftet më simpatike të estradës.

Duke qenë se janë mjaft të dashur nga publiku, dyshja po tregohen mjaft aktiv në rrjete sociale, duke publikuar pamje të shumta nga përditshmëria e tyre.

Reklame

Sonte, bukuroshja e këngëtarit të njohur publikoi një imazh, në të cilin shihet se ndryshoi stilin e flokëve.

Andrra bëri flokët dredha dhe duket se ky stil po i shkon mjaft për fytyre.

Në imazhin e publikuar për 347 mijë ndjekësit e saj në instagram, Andrra po merr komente dhe pëlqime të shumta.